پارتیشن اداری کوتاه

پارتیشن اداری کوتاه
نصب پارتیشن اداری کوتاه در یک محیط اداری می تواند کمک زیادی به تکامل محیط اداری کند.از یک اتاق اداری ملاقات ساده گرفته تا بخش مدیریت یک محیط اداری، نیاز به پارتیشن بندی انعطاف پذیر، با امنیت متوسط رو به بالا دارد؛ تا به کمک آن محیط اداری بر محور نظم طراحی شود. به طور معمول محیط های اداری که دارای پارتیشن اداری کوتاه یا پارتیشن اداری  بلند هستند، مکان های کارآمد تری  برای انجام کار و حفظ رضایت مشتری هستند.گروه تولیدی نماپارت با فعالیت نزدیک به 15 سال در صنعت دکوراسیون داخلی و پارتیشن اداری سعی کرده بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود ارائه دهد. در این مقاله اطلاعات جامعی در مورد انواع پارتیشن های اداری کوتاه و مقایسه ی آن با پارتیشن بلند در اختیار شما قرار داده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ( 09120399509 ) تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
5/5 - (5 امتیاز)

پارتیشن اداری کوتاه چیست؟

محیط اداری در گذر زمان ممکن است برای بهبود رفاه کارمندان، نیاز به ایجاد یک منطقه جدید به منظور استراحت داشته باشد. وجود پارتیشن اداری کوتاه و سبک، می تواند تا حد زیادی به کارکنان محیط اداری به جهت استراحت کمک کند.

امروزه به منظور قیمت مناسب و تنوع بالا در سبک انواع پارتیشن اداری کوتاه و پارتیشن اداری بلند، کارفرمایان و معماران ترجیح می دهند خودشان محیط اداری را طراحی کنند. طراحان تا حد زیادی سعی می کنند از اضافه کردن دیوار های سنتی اجتناب کنند. آن ها در صورت لزوم دیوار های سنتی را حذف می کنند؛ چرا که در دنیای مدرن امروز زیبایی اولین قدم برای دیده شدن است.

ایجاد دیوار های سنتی کسل کننده، علاوه بر اینکه هزینه بالایی دارد، امکانات زیادی را نیز از کارمندان می گیرد. پس درست ترین انتخاب برای طراحی محیط اداری، تزئینات، زیبا سازی و جداسازی فضا های مختلف، به کمک پارتیشن اداری کوتاه یا در صورت لزوم پارتیشن اداری شیشه ای است. نصب پارتیشن کوتاه یا پارتیشن بلند می تواند طول عمر محیط اداری را بالا ببرد؛ به علاوه آنها می توانند از کف تا سقف بلند یا کوتاه باشند.

پارتیشن اداری کوتاه

نقطه شروع نصب پارتیشن اداری کوتاه

طراحی دفاتر معمول دارای فضای آزاد، تا سال 1950 فضای گسترده ای با ردیف های میز، با حریم خصوصی بسیار کم و یا بدون حریم خصوصی برای کارمندان بود. ایده این شکل دفتر اداری با فرمت نظارت مستقیم مدیر بر کارمندان به وجود آمد.

اما موفقیت از آن جایی شروع شد که یک شرکت خودروسازی در دوسال اول خود مبلغ بالایی فروش داشت. رقبا پس از مطالعه و بررسی، متوجه شدند که همزمان با شروع کار، به تکثیر کلنی های دوره مکعبی، که با پارتیشن اداری کوتاه یا پارتیشن اداری بلند و یا حتی محیط مکعبی احاطه شده توسط دیوار سنتی، به منظور افزایش تمرکز کارمند شدند. این اتفاق بی نظیر، بستری مناسب برای تغییر و تحول زیادی در ساختار دفاتر اداری عمومی و دفاتر اداری خصوصی شد.

از این رو محیط های اداری کسل کننده در دهه اخیر، به دفاتری انعطاف پذیر، فضای باز همراه با  نورپردازی جذاب به همراه افزایش راندمان کاری کارمندان و سود بالای مدیران، مبدل شدند. تکامل فضا های اداری یک اتفاق جالب در صنعت معماری است.

پارتیشن کوتاه

کاربرد پارتیشن اداری کوتاه

در گذشته نه چندان دور، هرچه بیشتر شرکت ها و اداره های خصوصی در صنایع مختلف و دفاتر آزاد و بدون حریم را امتحان می کردند، مشکلات شان آشکار تر می شد. همه این ها در حالی بود که همکاری کارکنان، بالا بود، اما بهره‌وری کارمندان و سطح رضایت مشتریان تا حد قابل توجهی کم بود.

در نگاه اول، شاید چندان به چشم نیاید، اما بسیاری از شرکت های معتبر جهانی در اثر عدم سازمان یافتگی کارمندان خود و نداشتن حریم خصوصی کارمندان به جهت تمرکز، در مسیر ورشکستگی قرار گرفتند. بسیاری از مدیران یک مجموعه اداری فکر می کنند که طراحی یک دفتر آزاد می تواند موجب صمیمیت کارمندان و حس رقابت در بین آن ها شود.

آن ها فکر می کنند ایجاد یک فضای کوچک باعث حس خفگی و عدم رشد کارمند می شود؛ اما تحقیقات چندین ساله نشان می دهد، وجود یک دیوار یا پارتیشن اداری که عامل جداسازی کارمند از سایرین باشد به او حس رضایت می دهد. نصب پارتیشن اداری کوتاه و ایجاد یک حریم برای کارمند به منظور قرار دادن وسایل خود باعث کاهش صدا و افزایش تمرکز کارمند می شود.

نصب پارتیشن اداری کوتاه

نصب پارتیشن اداری دست دوم

جهت خرید و نصب پارتیشن اداری با کمترین قیمت و نصب سریع با ما تماس بگیرید( 09120399509 )

هم چنین وجود حریم خصوصی به کار کارمند جهت و هدف می دهند.دلیل اصلی استفاده از پارتیشن کوتاه این است که، علاوه بر کارمندان و کارگران در محیط اداری، حتی لوازم اداری، تجهیزات و اثاثیه محیط اداری به منظور پشتیبانی از بخش تولیدی، در محل مشخص خود قرار گرفته اند.

در برخی فضا ها، وجود چند میز اداری با کاربرد نا مشخص دراتاق های مختلف، علاوه بر عدم جذابیت محیط اداری، مخاطب یا مشتری را گیج می کند. در این مواقع مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین کار نصب پارتیشن اداری کوتاه است. نصب پارتیشن اداری کوتاه می تواند حریم خصوصی مشتری و کارمندان را به حد مطلوبی برساند.

نکته مهم در انواع پارتیشن اداری کوتاه، این است که اغلب پارتیشن های اداری کوتاه، ارتفاعی حداکثر 80 سانتی متر دارند. به همین دلیل می توان به وسیله این ارتفاع از پارتیشن، انواع کابل های برق، کابل تلفن و… را در یک محیط اداری به داکت متصل نمود.

پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای

انواع پارتیشن اداری کوتاه

پارتیشن اداری کوتاه MDF

این دسته از پارتیشن اداری کوتاه، قابل دسترس و دید در تمامی محیط های اداری است که همه روزه قابل مشاهده است. پارتیشن اداری کوتاه ام دی اف، علاوه بر قیمت مقرون به صرفه خود از استحکام بالایی نیز برخوردار است. پارتیشن اداری کوتاه MDF می تواند در اسرع وقت جا به جا شود. پارتیشن اداری کوتاه ام دی اف قابلیت تلفیق با انواع پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای را نیز دارد.

پارتیشن اداری کوتاه ام دی اف

پارتیشن اداری کوتاه آلومینیومی

آلومینیوم از جمله فلزات مستحکمی است که می تواند در صنعت، نقش تاثیر گذاری داشته باشد. از آلومینیوم در ساخت پارتیشن اداری کوتاه و یا پارتیشن اداری بلند استفاده می شود. نصب پارتیشن اداری کوتاه آلومنیومی، می تواند تا سالیان زیادی دوام بیاورد؛ زیرا این قبیل از پارتیشن های اداری علاوه بر استحکام خود از قابلیت هایی نظیر ضد رطوبت، ضد حریق و قابل شست و شو بودن برخوردار هستند.

پارتیشن اداری آلومنیومی در انواع دفاتر اداری عمومی و دفاتر اداری خصوصی و هم چنین محیط های استریل شده ای نظیر آزمایشگاه های طبی، بیمارستان ها و مطب پزشکان به چشم می خورد.

پارتیشن اداری کوتاه

 ( 09120399509 )

پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای

این پارتیشن ها از جمله زیبا ترین، مدرن ترین و لوکس ترین پارتیشن های اداری محسوب می شوند که قابلیت تلفیق با انواع پارتیشن های اداری کوتاه را دارند. پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای می تواند، محلی مناسب به جهت تبلیغ لوگو یا برند تبلیغاتی شما باشد. پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای به علت جنبه های مختلف و مفید خود طرفداران زیادی دارد.

پارتیشن اداری کوتاه شیشه ای

برای دیدن نمونه کار های بیشتر گروه تولیدی نماپارت صفحه ی پروژه ها را حتما نگاه کنید.

مقایسه پارتیشن اداری کوتاه و پارتیشن اداری بلند

پارتیشن اداری بلند پارتیشن اداری کوتاه عنوان ردیف
یکسان یکسان تنوع 1
بالا نیست عایق صوت 2
هست هست ضد رطوبت 3
هست هست ضد حریق 4
دارد دارد قابلیت جابه جایی 5
معمولا وزن بالایی دارد کم وزن وزن 6
هم چون یک دیوار مستحکم عمل می کند. عامل پوشش دهی دو فضا به صورت دائم یا موقت وضعیت  
مقرون به صرفه ارزان قیمت 7

مزایا پارتیشن اداری کوتاه

  • عامل تفکیک فضا در کوتاه ترین زمان
  • قابلیت جا به جایی
  • تنوع بالا
  • بدون نیاز به پیچ به جهت اتصال

پارتیشن اداری کوتاه

 ( 09120399509 )

معایب پارتیشن اداری کوتاه

  • عدم توانایی جلوگیری از صدا (عایق صوت نیست)
  • طول عمر کم

پارتیشن اداری کوتاه

نتیجه گیری

پارتیشن اداری می تواند، به صورت پارتیشن اداری متحرک، پارتیشن اداری مشبک، پارتیشن اداری شیشه ای و … باشد که با مکانیسم های تاشو یا کشویی کاملاً باز شود. پارتیشن اداری این  امکان را برای یک محیط اداری فراهم می کند که فضاهای اختصاصی در اتاقهای بزرگ تر ایجاد شود. پارتیشن اداری کوتاه و یا پارتیشن اداری بلند، قادر است صدا ها را در یک محیط اداری شلوغ و پر از همهمه به حداقل برساند. هم چنین این پارتیشن ها،  می تواند حریم خصوصی سازمان یافته ای را در ایستگاه های کاری به کارمندان اعطا کند.

همان طور که گفته شد سیستم پارتیشن اداری کوتاه در طراحی فضاهای اداری نقش اساسی را ایفا می کنند. البته انجام و نصب پارتیشن اداری کوتاه، به این معنی است که شما می توانید محیط اداری خود را در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه پارتیشن بندی کنید. با این حال ممکن است، گاهی طول عمر پارتیشن اداری کوتاه به علت جا به جایی های مکرر کمتر از پارتیشن اداری بلند یا دیوار سنتی باشد.

در نهایت اینکه هیچ محصولی بی عیب و نقص نیست؛ اما با توجه به فاکتور هایی که مد نظر داریم، نظیر علایق، بودجه، کاربرد و بررسی جدول بالا بهترین گزینه را انتخاب می کنیم. گروه تولیدی نماپارت سعی کرده در همه ی این سال ها با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود رضایت آن ها را جلب کند و بهترین محصول را با کیفیت بالا و هزینه مناسب به مشتریان خود ارائه دهد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان جهت نصب انواع پارتیشن های اداری با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت و نصب سریع با ما تماس بگیرید ( 09120399509 )

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان جهت نصب پارتیشن

فقط کافیه تماس بگیری

دیوار کوب تمام mdf