میز کنفرانس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

میز کنفرانس چیست
امروزه میز کنفرانس عنصر کلیدی شرکت ها و فضا های اداری محسوب میشود، برای اتاق های کنفرانس که محلی برای مذاکره و گفتگو و تبادل‌ نظر میباشد و اگر شما رئیس شرکت و یا کار فرمای یک مجموعه میباشید باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید که جلسات شما بدون مشکل و در فضایی سازماندهی شده برگزار شود توصیه نماپارت به شما این است که حتما برای برگزاری جلسات و گفت وگوهای خود از میز های کنفرانس استفاده نمایید در این صورت بهره وری هم افزایش می یابد. اگر میخواهید راجب ویژگی های میز کنفرانس بیشتر بدانید همراه ما باشید.

اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
5/5 - (2 امتیاز)

میز کنفرانس چیست؟

یکی از وسیله هایی که تقریباً همیشه برای هر کنفرانس یا جلسه ای مورد استفاده قرار می گیرد، میز کنفرانس میباشد که یکی از اجزای مهم و حائز اهمیت مبلمان اداری محسوب می شود. نوع میز کنفرانسی که انتخاب می کنید می تواند به طور قابل توجهی بر نحوه میزبانی جلسات کاری شما تأثیر بگذارد به طوری که نحوه طراحی و ساخت آنها تاثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد.

اتاق کنفرانس نه تنها برای جلسات استفاده می شود، بلکه می تواند به راحتی به عنوان فضایی برای ملاقات با مشتریان، برگزاری جلسات آموزشی برای کارمندان و انجام مصاحبه استفاده شود.

میز کنفرانس

نکاتی هنگام خرید میز کنفرانس

هنگام خرید میز کنفرانس باید در نظر داشته باشد که اتاق کنفرانس شما به طور عمده چگونه استفاده می شود، چه کسانی و چند نفر به طور منظم از آن استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از آن برای جلسات استفاده کنید، یک میز کنفرانس چوبی یا mdf مناسب میباشد.

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید برای اهداف آموزشی به گروه ‌های بحث و گفتگوی کوچک‌تر تقسیم شوید، یک میز کنفرانس مدولار ممکن است با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

میز کنفرانس مدولار

اندازه و شکل میز کنفرانس

از آنجایی که اندازه ی میز کنفرانس بر اساس فضای اتاق که طول و عرض آن به چه صورت میباشد و یا هنگام برگزاری جلسات چند نفر حضور پیدا میکنند، مشکلی در هنگام سفارش و یا خرید میز های کنفرانس به وجود نخواهد آمد.

اگر اتاق شما به صورت مستطیلی باشد و تعداد افراد شرکت کننده در جلسات بیش از 80 نفر باشد پیشنهاد نماپارت به شما، انتخاب میز های کنفرانس مستطیلی، بیضی شکل یا دایره میباشد که افراد به راحتی بتوانند بایک دیگر تبادل نظر و دید داشته باشند.

خرید میز کنفرانس مدرنپارتیشن اداری متحرک

جهت سفارش میز کنفرانس با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما تماس بگیرید( 09120399509 )

از طرفی هم میز کنفرانس چون نقطه کانونی اتاق خواهد بود وسط اتاق قرار خواهد گرفت، مهم است که در نهایت با یک میز خیلی بزرگ یا خیلی کوچک مواجه نشوید، اندازه گیری کنید و براساس آن و متناسب با فضا خرید خود را انجام دهید.

اگر فضای اتاق کوچک باشد شما میتوانید میز مناسب اتاق های کوچک که معمولا یک میز گرد یا مربعی کوچکتر را انتخاب کنید چون میزهای کنفرانس در همه شکل ها و اندازه ها وجود دارند.

میز کنفرانس مستطیلی

آشنایی با انواع میز های کنفرانس

  • میز کنفرانس با پذیرایی
  • میز کنفرانس بدون پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص

میز کنفرانس شیک و مدرن

با داشتن میز کنفرانس شیک و مدرن در اتاق مدیریت و یا اتاق کنفرانس در شرکت خود دیگر برای برگزاری جلسات کاری حتی با حضور تعداد بالا مجبور نیستید برای رزرو برخی از هتل ها و یا فضا های خاص هزینه ی اضافی پرداخت کنید اینکار در واقع هزینه ی اضافی برای کسب و کار شما میشود بنابراین با خرید میز های اداری مدرن در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

این محصول برای افزایش جذابیت دکوراسیون داخلی دفتر شما نیز موثر میباشد. سبک وزن و قابل حمل، و مراقبت از آن ساده است، زیرا از مواد محکم و مستحکم ساخته شده است. میز کنفرانس با کیفیت بالا با سبک و نیازهای مدرن طراحی شده است. از طرفی میز‌‌های کنفرانسی که از جنس شیشه هستند قابل استفاده به عنوان میز اداری خوب نیز می‎باشند.

پارتیشن اداری متحرک

( 09120399509

ارتفاع میز های کنفرانس

ارتفاع میز کنفرانس باید متناسب با قد یک فرد معمولی ساخته شود و به گونه ای باشد که پایه های میز خیلی بلند و یا خیلی کوتاه نباشد که فرد هنگام نشستن در جلسه اذییت شود. اگر در این ضمینه و یا مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع میزهای کنفرانس سوالی دارید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت رایگان با گروه تولیدی نماپارت ارتباط برقرار کنید. 09120399509 )

شکل و نمونه های بیشتر میز های کنفرانس

انواع میز کنفرانس در شکل های مختلف طراحی و ساخته شد‎ه اند. میز کنفرانس بسته به اندازه اتاقی که قرار است قرار بگیرد، به اشکال زیر ساخته میشود:

  • مستطیلی
  • بیضی
  • مربع
  • دور
  • مدولار

میز کنفرانس ام دی اف

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس بیضی

میز کنفرانس

میز کنفرانس مستطیلی

میز کنفرانس مستطیلی

میز کنفرانس mdf

میز کنفرانس بیضی

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان جهت نصب پارتیشن

فقط کافیه تماس بگیری

دیوار کوب تمام mdf