نصب پارتیشن این امکان را در یک محیط اداری فراهم می کند که در کم ترین زمان و با هزینه مناسب، افراد و اجسام دارای یک فضا و قسمت جدا باشند. کمد اداری از جمله امکاناتی است که یک محیط اداری را از شلوغی و ازدحام به وجود آمده از هزاران اوراق نجات می دهد. از جمله مهم ترین ارکان داشتن یک محیط اداری منظم، وجود طبقه ها و کمد های اداری به منظور دسته بندی اسناد و قرار دادن اطلاعات است. امکان ایجاد و نصب کمد اداری این امکان را برای مدیر و کارکنان یک محیط اداری فراهم می کند تا بتواند در یک فضای غیرقابل استفاده و کم رفت و آمد با نصب پارتیشن اداری اقدام به دسته بندی اسناد و مدارک اطلاعاتی کند.کمد اداری و پارتیشن اداری این قابلیت را در اختیار یک کارکنان یک مجموعه اداری قرار می دهند تا بتوانند برای هر ابزار خود مکان معین و مشخص داشته باشند. این امکان علاوه بر ایجاد حالت آرامش درونی در کارمندان، سبب می شود تا محیط و حریم خصوصی پرسنل یک محیط اداری منظم به نظر برسد. قرار گرفتن هر وسیله و هر پرونده در جا و مکان مشخص خود علاوه بر جلوگیری از حواس پرتی کارمند، سبب پدید آمدن حس آرامش برای مراجعه کنندگان به یک محیط اداری می شود.

وجود کشوهای مشبک موجود در یک کمد اداری این امکان را برای کارکنان یک محیط اداری فراهم می کند که بتوانند هر جسم مورد نیاز خود را با توجه به ابعاد جسم، در جای مشخص خود قرار دهند از قابلیت های جذاب این کشو های مشبک می توان به این موضوع اشاره کرد که این کشو های مشبک قابلیت تبدیل شدن به کشو های ساده را نیز دارند.

کمد و فایل های اداری وابسته به شکل و محل استفاده آن ها ممکن است در ابعاد و اندازه های مختلف و از جنس آلومینیوم، شیشه و یا ام دی اف (MDF) باشند. یک کمد اداری از یک پانل بالا و پایین و جانبی ساخته شده است که پس از ساخت می توان در آن قفسه زونکن، قفسه جای گذاری پرونده و … را طراحی کرد. کمد های اداری با نصب پارتیشن های اداری MDF و یا شیشه ای می توانند در صورت درخواست طراح دکوراسیون یک مجموعه اداری در ابعادی طراحی شوند که بتوان در آن پیاده روی کرد. با نصب پارتیشن های اداری از جنسMDF، کمد های اداری خاصی پدید می آید که خواستاران مخصوص به خود را دارد. کمد اداری MDF علاوه بر ساختار مستحکم و مقاوم خود، دارای عمر بسیار زیادی هستند و امکان ایجاد کشو در این شکل از کمدهای اداری وجود دارد. ساخت و طراحی کمد های اداری MDF در یک محیط اداری امکان طراحی قفل را به منظور امنیت هر چه بیشتر برای کارکنان یک محیط اداری فراهم کرده است. کمد های اداری می توانند به صورت افقی و یا عمودی یا تلفیقی از این دو طراحی شوند که کمد های اداری افقی می تواند بستر مناسبی را به جهت نگهداری پرونده ها اسناد پربیننده فراهم کند و کمد های اداری عمودی می تواند محل مناسبی به جهت قرار دادن لباس پرسنل اداری و بایگانی اطلاعات باشد.

اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام