پارتیشن اداری تک جداره

در دنیای شغلی که مداوما در حال تغییر است، ایجاد یک محیط کاری نقش مهمی در ایجاد یک محیط کاری دوستانه، راحت دارد. گرچه بودجه دکوراسیون ساختمان اداری چالش برانگیز است، اما اگر می خواهید یک فضای ملاقات خصوصی یا مناطقی به جهت گسترش فضای اداری خود در دفتر فعلی خود با هزینه مناسب ایجاد کنید، می توانید با نصب پارتیشن های اداری تک جداره محیط اداری خود را جداسازی و گسترش دهید. هر عاملی که بتواند دو فضا را از هم جدا سازد پارتیشن نام دارد. پارتیشن ها در انواع و اقسام مختلفی نظیر پارتیشنMDF، پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن شیشه ای، کامپوزیت و … وجود دارند. به طور معمول امروزه طراحی پارتیشن تک جداره شیشه ای بیشتر مورد توجه مدیران یک محیط اداری است. زیرا پارتیشن اداری شیشه ایی علاوه بر ساختار عایق خود و پدید آوردن یک فضای نورگیر برای کارکنان یک محیط اداری این امکان را به مدیر یک مجموعه می دهد که به صورت دوستانه شاهد عملکرد پرسنل اداری خود باشد. ضخامت پارتیشن اداری شیشه ای یا پارتیشن تک جداره شیشه ای بین 10 الی 12 میلی متغیر است. این ضخامت اندک، قادر است که کاملا عایق صوت باشد و به مدیر یک مجموعه اداری این امکان را بدهد تا جلسات مهم اداری را به راحتی در این اتاق های شیشه ایی عایق صوت برگزار کند.

ایجاد و نصب پارتیشن اداری تک جداره بسیار مناسب مشاغل و ادارات کوچک استجاره ایی است زیرا علاوه بر ایجاد تنوع محیط کاری و اعمال تغییر دکوراسیون، این امکان را برای مدیر مجموعه اداری فراهم می کند تا درموعد مشخص با جداسازی پارتیشن ها محیط مورد نظر را تحویل دهد و به محل دیگری نقل مکان کند. نصب پارتیشن اداری تک جداره سبب می شود تا یک فضای بزرگ به چند فضای کوچک با رعایت حریم خصوصی مبدل شود. اما آنچه که پارتیشن اداری را از سایر پارتیشن ها متمایز می سازد، محل استفاده آن است. نصب پارتیشن اداری تک جداره مسبب جداسازی محل کار و یا استراحت کارکنان یک محیط اداری از سایر بخش های اداری خواهد شد. این اقدام علاوه بر حفظ شخصیت یک کارمند سبب کاهش سر و صدا محیط اداری و بازدهی بالا راندمان کاری کارمندان و تمرکز مناسب کارمندان خواهد شد. پارتیشن های اداری مختلف می توانند در انواع مختلف و در اندازه و ارتفاع مختلف نصب شوند. هر پارتیشن اداری تک جداره می تواند تا ارتفاع 3 متری وجود داشته باشد، اما به طور معمول پارتیشن های اداری را تا ارتفاع کمتر از 2 متر نصب خواهند کرد.

پارتیشن تک جداره در رنگ های مختلفی وجود دارند که علاوه بر ایجاد تنوع و جذابیت محیط اداری می توانند گزینه مناسبی به جهت عایق صوت و گرما باشند. این مزایا علاوه بر ایجاد یک حریم خصوصی سبب کاهش اتلاف انرژی خواهد شد. نصب پارتیشن اداری به مدیر یک مجموعه اداری و یا طراح دکوراسیون اداری این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان و با هزینه مناسب بتواند سبک و دکور کسل کننده یک محیط اداری را توسط پارتیشن های اداری و نورپردازی عالی تبدیل به یک فضای جدید و جذاب برای مراجعه کنندگان و پرسنل اداری کند. انتخاب و نصب یک پارتیشن اداری تک جداره مدرن و زیبا می تواند تاثیر بسزایی در روحیه و نحوه کارکرد کارکنان یک محیط اداری داشته باشد. ضمن اینکه وجود پارتیشن اداری و داشتن نورپردازی میتواند نقش مهمی در جذب مراجعه کننده و یا خریدار داشته باشد.

پارتیشن های اداری علاوه بر استفاده متناوب آن ها در یک فضای اداری می توانند بسیار مناسب استفاده در ساخت انبارها باشند. چرا که پارتیشن اداری علاوه بر ایجاد امنیت بالا، به علت خاصیت متحرک بودن خود این امکان را به افراد و کارکنان می دهد که بتوانند انبار را کوچک و یا بزرگ کنند. پارتیشن اداری می توانند به صورت یک پارچه و یا تلفیقی از پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن اداریMDF باشند. پارتیشن تک جداره علاوه بر مزایای فوق دارای تنوع بسیار زیاد، استحکام بالا و انعطاف پذیری خوبی می باشد. در مجموع پارتیشن اداری تک جداره فرصت های زیادی را برای مدیر و پرسنل یک مجموعه اداری فراهم خواهد کرد تا بتوانند در یک محیط اداری مدرن احساس آرامش کنند. ادغام هوشمندانه اکوستیک، تهویه هوا، صدا، نور، رنگ و تصاویر جذاب سبب می شود تا هر شخصی در یک محیط اداری احساس امنیت و آرامش کند.

اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام